Kasutame küpsiseid, et muuta meie veebisait teile kasulikumaks OK
Meist
Baltic Project Group asutati 1998. aastal. Ettevõtte põhitegevusalaks on elektrimaterjalide, ohutussüsteemide ja telekommunikatsioonisüsteemide hulgimüük.
 
Esindame maailma juhtivaid tootjaid, kes on end juba aastaid rahvusvahelisel turul tõestanud, pakkudes seega Läti ja Baltimaade suurimatele ehitus-, ohutus- ja telekommunikatsiooniettevõtetele maailmatasemel kvaliteetseid tooteid. Meie klientide hulka kuuluvad ehitus-, energeetika- ja telekommunikatsioonivaldkonna suurimad riigiettevõtted. See asjaolu annab tunnistust sellest kes, et oleme valdkonna parimad. Osaleme regulaarselt ja edukalt nii avalikes kui ka erahangetes.
Meie lao lai tootevalik ja konkurentsivõimelised hinnad teevad meie ettevõttest elektri-, ohutus- ja telekommunikatsioonitoodete hulgimüügi ühe liidri. Koostöö paljude tootjatega võimaldab meil pakkuda oma klientidele optimaalseimaid lahendusi ja parimat kvaliteeti.
 
Ettevõtte väärtuseks on meie ülipädevad spetsialistid, kes nõustavad meie kliente, pakkudes nende individuaalsetele vajadustele kohandatud kõige tõhusamaid lahendusi. Hoolitseme iga oma kliendi eest ja oleme uhked püsiklientide suure arvu üle!
Pood
Meist
Partnerid
Kuidas saada kliendiks?
Kontaktid
© 2024 BPGroup Eesti OÜ. Reg.kood: 14379960. info@bpgroup.ee
Salvestatud!
Mine ostukorvi
Rendi vormistamiseks suunduge korvi.
Mine ostukorvi
Salvestatud!
Tooted ei ole laos
saadaval nõudmisel
Mine ostukorvi
Salvestatud!
Mine projekti juurde
Salvestatud!
Mine kataloogi
Aitäh! Päring vastu võetud!